Líbí se vám originální anglická móda? Představujeme vám značku Debenhams.

post

Značka Debenhams vznikla již v roce 1813 v Anglii a to spojením dvou londýnských rodin Debenhamu a Clarka. Funguje podobně jako návrhářské studio. Pro značku tvoří hned několik světoznámých módních návrhářů a značek. Vzniká tak unikátní a neotřelá móda, která je určena pro každého.

Seznamte se – tohle je Debenhams

Debenhams představuje jen svou vlastní a originální módu. Jejich módní návrháři se snaží zaměřovat na všechny věkové skupiny a vytvářejí oblečení jak pro muže, ženy, tak i děti. V jejich vlastních obchodních domech pak představují všechny nové kolekce, které jsou vždy nějak zaměřeny. Kromě oblečení vytvářejí módní návrháři pro značku také řadu například bytových doplňků, módních doplňků a speciální dětskou módu. Pokud máte rádi originalitu, kvalitu a módu pro každý den, značku si zamilujete.

Debenhams

Debenhams v Praze

V květnu roku 2004 otevřela značka v Praze na rohu Václavského náměstí a Jindřišské ulice vlastní malý obchodní dům. Celková prodejní plocha obchodu tvoří 4500 metrů čtverečních a naleznete zde velmi široké spektrum zboží. Nabídka obchodu uspokojí každého zákazníka. Debenhams v Praze nabízí kombinaci sortimentu pocházející od originálních značek i z tvorby uznávaných anglických módních návrhářů. Všechny modely jsou pak vytvořeny speciálně pro tuto značku. V obchodním domě naleznete všechno od dětské módy, té pánské, dámské až po obuv, kabelky a ostatní doplňky.

Debenhams

Debenhams eshop

Eshop existuje, ovšem je jen jeden oficiální a tedy anglický. Pokud si zde zboží vyberete, dá se přeposlat přes přepravní společnost. I naše internetové nákupní galerie ovšem tuto značku mají ve své nabídce, vybrat se tedy dá. Návštěva jejich kamenné prodejny Debenhams v Praze ovšem zaručuje zážitek pro všechny milovníky módy. Kromě nákupu produktů, nabízejí i možnost úpravy oděvů ve vlastní malé krejčovské dílně přímo v obchodě.

Užijte si nejlepší anglickou módu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *