Bershka

BershkaTéměř každý člověk a zejména ti mladší poznají tuto světově známou a velmi moderní značku Bershka. Tato prestižní značka má svoji síť prodejen i v České republice. Kromě naší země najdete Bershku v dalších šedesáti čtyřech zemích s více než tisícem prodejen. Bershka nemá jen kamenné prodejny, ale také i internetový obchod, který je považován za jeden z nejnavštěvovanějších internetových značkových prodejen.

Historie značky Bershka

Historie této značky sahá do roku 1998. Za její rodnou zemi můžeme považovat Španělsko, protože právě tam se značka Bershka stala součástí španělské skupiny Inditex. Dva roky po tomto spojení s Inditextem se Bershka osamostatnila a v té době vzniklo prvních sto prodejen, které měly velmi dobré ohlasy. Postupem času se tato značka stala velmi uznávanou značkou po celém světě a dodnes to není jinak. Bershka se snaží co nejvíce přiblížit k touhám a snům mladých lidí, inspirovat se moderní hudbou a vcítit se do jejich stylu, avšak vždy chce zůstat elegantní a hlavně vhodná do společnosti. A právě díky těmto vlastnostem je Bershka tak oblíbená mezi vícero věkovými kategoriemi.

Nabídka značky Bershka

BershkaSpolečnost Bershka má velký tým lidí, kteří se starají o to, aby jejich nové kolekce byly svěží, trendy a luxusní. A to se děje jedině tak, že získávají informace od jiných prestižních návrhářů či obchodů, anebo nejlépe přímo od nás, zákazníků. Svoje kolekce se snaží obměňovat v co nejkratším čase. Přitom se chce inspirovat momentálním ročním obdobím a jinými aktualitami, které momentálně hýbou světem. Tato značka je téměř pro všechny. Pro chlapce a muže, pro mladé ženy a dívky, a dokonce i pro děti. Každý z kousků si můžete vybrat ve všech konfekčních velikostech. Co se týče ceny, tak ta je za nabízenou kvalitu velmi přátelská.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *