Bershka Praha

Bershka PrahaŠpanělská značka Bershka byla vytvořená v roce 1998. Nejdříve to byla značka, která se orientovala výlučně na ženskou módu, ale později se začala zabývat i mužskou a také dětskou módou. Bershka Praha je prodejna, ve které najdete vždy to, co hledáte, ale i to, co nehledáte. Oblečení v různých barvách, které potěší oči každého mladého zákazníka, vás hned přiláká. Elegantní, klasické, volnočasové modely, sportovní elegance, to všechno tam můžete najít.

Prodejny Bershka Praha

Prodejny Bershka Praha můžete najít v Letňanech, na Chodově, Na příkopech. V těchto prodejnách se každý cítí velmi příjemně díky atmosféře, kterou pocítíte hned při vstupu. Vytváří ji aktuální moderní hudba, která vás přivede do té pravé nákupní nálady, obrazovky, projekce, osvětlení, moderní design nábytku, moderní grafika a další. Celkový design prodejen je velmi kreativní, velmi moderní a aktuální, což vzbuzuje pocit domova a díky tomu umožňuje zábavné nakupování.

Sekce v prodejnách

Prodejny Bershka Praha jsou rozdělené na různé sekce podle toho, pro koho jsou dané kousky určené, tedy pro ženu nebo pro muže, dále jsou rozdělené na kousky podle značky a sezóny. V každé sekci jsou produkty umístěné podle jejich stylu. Výrobky vhodné na běžné nošení, výrobky určené na sportování nebo různé jiné činnosti.

Sekce, která je věnovaná jen pro ženy, je nejdůležitější. Tuto sekci tvoří dvě produktové řady : Bershka a značka BSK.

Bershka se zaměřuje na nejnovější módní kusy a patří k předním značkám. Má širokou škálu džínsů, večerních šatů, oblečení na běžné nošení a různé jiné nejnovější módní trendy. BSK je značka pro mladé lidí, která vždy vychází vstříc mladým lidem. Její kolekce je založená na vkusu mladých lidí co se týká hudby, jejich idolů, rockových hvězd a tak dále. V sekci určené jen pánům najdete mnohem více než jen trendy džínsů a klasického oblečení pro mladé lidí. Bershka také nabízí i sportovní, ležérní a jiné moderní modely. Kromě trendů oblečení Bershka nabízí i  širokou škálu doplňků, určených pro každou příležitost, stejně jako širokou škálu obuvi.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *