Všude jinde ve světě je největším konkurentem značky ZARA společnost H&M a C&A, které jsou považovány za zcela běžné značky každodenní konfekce, jen u nás je tomu stále jinak, a proto ji mnoho lidí u nás považují za luxusní.

logo ZaraPtáte se, čím je to způsobeno? Kdo ví, možná za to může jiný vkus Čechů anebo třeba fakt, že u nás je sortiment značky prodáván za mnohem vyšší cenu. Významným faktorem jistě bude i to, že obchody této značky na mnoha místech v Česku nenajdete. Dostupný u nás dokonce není ani e-shop, který je v zahraničí zcela běžně k mání. To všechno nejspíš ovlivňuje pocit výjimečnosti a exkluzivity sortimentu této značky. 

ZARA jedna z nejžádanějších značek světa

To však nic nemění na věci, že ZARA patří k nejžádanějším a nejprodávanějším značkám na světě, patřící do toho vůbec největšího světového oděvního korporátu, který kromě této značky vlastní i značku Stradivarius, Bershka, Oysho, Uterqüe, Massimo Dutti nebo třeba Pull&Bear. Majitelé společnosti patří k těm nejbohatším lidem na světě.

Proč ji lidi tolik milují?

Je to jednoduché, protože ZARA chrlí jeden model za druhým, ale pouze v limitovaných edicích. Tímto získává značka na výjimečnosti a exkluzivitě, nutí své zákazníky, aby příliš dlouho neváhali a nakupovali okamžitě, protože to, co je tu teď už tu za týden nebude. Nicméně, dorazí zase nové úchvatné modely a ty přece také musíte mít. Takovéto chování zákazníky vybízí k návratu. Dalším důvodem, proč je lidi mají rádi je to, že se neustále snaží být několik kroků v popředí a jelikož se zaměřují na tvorbu módy pro mladé. Vždyť pro to dělají vskutku vše. Navrhování kolekcí značka svěřila těm nejlepším, tedy mladým velmi talentovaným návrhářům s pochopením pro potřeby mladých a s velkou vizí do budoucna.

ZARA katalog

ZARA PRAHA prodejnaNa českých domovských stránkách ZARA www.zara.com nabízí aktuální katalog své módy určené ženám, mužům i dětem. Jednotlivá fota ukazují jednotlivé modely v akci zapojené v outfitu, nechybí zde i makro, barevné variace, informace o složení a cena za daný model. Chybí zde bohužel škála velikostí, ale to je asi to jediné, co bychom tomuto katalogu mohli vytknout. Jednotlivé modely vám tak nezbývá než si je přímo vyzkoušet v nějakém kamenném obchodu.

ZARA PRAHA

Prodejny této módní značky u nás na mnoha místech nenaleznete, k mání jsou veskrze jen ve třech městech: v Brně, Ostravě a v Praze. V Praze je samozřejmě kamenných poboček nejvíce. ZARA Praha obvykle sídlí v některém z velkých obchodních center nebo galerii. Jedná se kupříkladu o obchod v Arkádách Pankrác, OC Letňany, OC Nový Smíchov nebo OC Chodov. V obchodech je nabízena kompletní nabídka značky nebo také pouze její část jako ZARA Men, Women anebo Kids. Aktuálně si již v těchto obchodech můžete vybírat z nejnovější nabídky kolekce pro tento rok. Jednotlivé modely mají společné minimalistické velmi sofistikované řešení.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *