Shooos logo

Naše hodnocení: (8/10)

Shooos je e-shop dělaný s láskou a nadšením. Mateřskou loď hledejte na Slovensku, kde se také nachází i kamenná prodejna. Jelikož se jedná o úspěšný projekt, majitelé se rozhodli expandovat také do České republiky, a proto i u nás otevřeli stylový eshop s obuví.

Majitelé jsou nadšenci do obuvi, a proto se snaží, aby ve svém eshopu měli opravdu široký výběr. Jejich představou je mít v svém internetovém obchodě aspoň z každé značky nějaký pár. A proto se můžete těšit na postupné rozšiřování. Aktuálně na webu naleznete obuv značek jako třeba Adidas, Salomon, Converse, Splendix, Botas 66, Reebok a jiné.

Pestrá nabídka kvalitní zimní obuvi v shooos.czPestrá nabídka kvalitní zimní obuvi v shooos.cz

Shooos

Web se svým vzhledem bez rozpaků vyrovná špičkovým zahraničním eshopům. Má krásné čisté linie a působivé fotografie. I velmi vydařené popisky. Shooos si na nic nehraje, a proto nic nekomplikuje a jde rovnou na věc. Veškerý svůj sortiment roztřídil do 5 základních kategorií: Pánské, Dámské, Děti, Značky a Výprodej. Po rozkliknutí si pak obuv vybíráte již velmi známým a oblíbeným způsobem, díky němuž po uvedení cenového rozpětí, značky, barvy a velikosti, získáte tu nejlepší nabídku, dle vašich požadavků. Přihlášení do systému je dá se říct klasické, prostřednictvím jednoduché tabulky (která však nevyžaduje datum narození), což pozitivně kvituji. Součástí e-shopu je i velmi pěkný a praktický blog, který vám pomůže s výběrem, inspiruje i informuje o aktuálních trendech. Také zde nechybí ani praktické rady. Shooos je propojen s Facebookem, Pinterestem a Google+.

Pozitiva tohoto eshopu

  • Shoos je sympatickým velmi přívětivým e-shopem, který nabízí celou řadu slev pohybujících se i okolo 70%.
  • Široká nabídka obuvi pro celou rodinu.
  • Rychlé dodání do 2 pracovních dnů.
  • Obchod umožňuje zakoupené zboží vyměnit nebo vrátit
  • Skvělý blog

Nevýhody nákupu na webu Shoos.cz

  • Za negativum považuji kombinaci dvou jazyků v jednom e-shopu najednou. Titulek v češtině a slovenský popisek doopravdy nepůsobí zrovna pozitivně.
  • Za mínus je možno považovat i to, že byť se jedná o náš československý e-shop, na rozdíl od jiných internetových e-shopů jsou celkem v nevýhodě, protože vedle klasických slev (které však dnes nabízí vesměs každý e-shop) toho zákazníkům moc navíc nenabízí. Jde tedy o průměr, který není špatný, ale v silné konkurenci asi jen ztěžka může zazářit. Škoda, protože jinak je to e-shop velice sympatický. A protože za internetovým obchodem jsou dva nadšenci, kteří jej chtějí neustále vylepšovat, přimhouřím oči a dám tomuto obchodu s botami o půl bodu lepší hodnocení.

HODNOCENÍ: 8/10

Přejít do e-shopu Shooos.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *