Footshop logo

Naše hodnocení: (9.1/10)

Footshop.cz je specializovaným internetovým obchodem, který se zaměřuje na prodej obuvi. V nabídce má přitom boty jak pro dospělé, tak i pro děti. Jejich sortiment býval velmi specifický, protože v nabídce má pouze Skate boty, Street boty, Hip-hopové boty, Sneakers boty a kotníkové boty. Dnes ve své nabídce má i klasické tenisky, letní boty, žabky, podzimní boty a zimní boty. Kromě nich tu však najdete i přípravky pro péči o boty, ponožky, čepice, kšiltovky, peněženky, batohy, hodinky a sluchátka.

E-shop Footshop.cz je internetovou podobou u nás prozatím jediného kamenného obchodu. Web se může pochlubit bohatou nabídkou špičkové značkové obuvi. K nabízeným značkám patří kupříkladu Adidas, Asics, Converse, Happy Socks, Herschel, Puma, Nike, Vans, SUPRA nebo třeba Reebook. Nabídka je určena spíše mladším ročníkům.

Nákup ve Footshop.cz prostě baví

Už od prvního pohledu vás obchod zaujme. Konečně to totiž není klasický bílý e-shop, ale originální a zajímavý obchod, kterému nechybí vtip a šmrnc. E-shop je jednoduchý a i přes barevnou grafiku neklame oči a dobře se v něm orientuje. Footshop.cz je rozčleněn do několika stěžejních kategorií, jako dámské boty, pánské boty, kšiltovky, doplňky, značky, slevy a info. Ty jsou pak ještě dál rozděleny. Jednotlivé modely obuvi jsou v obchodě velmi pěkně prezentovány. Již na první pohled vás zaujmou fotografie, které rozhodně nejsou žádné tuctové produktovky. Foografie velmi příhodně doplňují podrobné popisky. Registrace do e-shopu Footshop.cz je zcela jednoduchá a rychlá. Ceny za boty nejsou nikterak přemrštěné.

Proč zde nakupovat?

Důvodů, proč zde nakupovat bych viděla mnoho. V nabídce mají vskutku krásné boty, s nimiž si dají tu práci, aby je pěkně prezentovali. Zákazníkům se snaží zboží, co nejvíce přiblížit a nabídka je rozsáhlá a neustále aktualizovaná. Je zde moc zajímavých akcí, kupříkladu, že pro značku New Era je doprava vždy zdarma, jinak je zdarma od nákupu za 1000 korun. Všeobecně za poštovné zaplatíte od 60 do 90 korun, podle toho, jestli budete platit předem anebo na dobírku. Pokud jste z Prahy, boty si můžete vyzvednout dokonce i osobně. Možnost vrácení anebo výměny je zde prodloužena na 30 dnů. Nutno také říct, abyste se podívali na jednotlivé kousky zvlášť, protože poštovné zdarma obchod nabízí i u jiných značek.

Plusy e-shopu Footshop.cz

  • Pěkný přehledný design stránek
  • Rozsáhlá nabídka nevšední obuvi
  • 100% spokojenost zákazníků na Heuréce
  • Každý měsíc obchod prodá několik tisíc měsíčně
  • Poskytuje možnost vrácení 30 dní i možnost výměny v případě, když se netrefíte do velikosti
  • Garantují tu nejnižší cenu, a to dokonce až tak, že pokud najdete v jeden den stejný model i jinde a za nižší cenu, rozdíl v ceně jim vyplatí.
  • Obchod pořádá výprodeje, nabízí boty v akci a některé slevy z prodeje dosahují až 50% výše

Mínusy nakupování ve Footshop.cz

Vlastně jsem žádné nenašla. I když, trochu matoucí jsou ceny za dopravu. V sekci platba a doručení je uvedeno jedno, v obchodních podmínkách něco jiného, v argumentech pro maminky zas něco jiného a když listujete jednotlivým zbožím, zjistíte, že spoustu bot doručují zadarmo (tedy aspoň 2.12.2015 tomu tak bylo).

HODNOCENÍ: (9.1/10)

Přejít do e-shopu Footshop.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *