Zoot logo

Naše hodnocení: (9/10)

ZOOT, proslulý netradiční e-shop, přináší každý den nové zboží i celé kolekce předních světových značek. Nejde však o běžný e-shop, ZOOT se snaží svým zákazníkům dát mnohem víc než jen dámskou a pánskou módu. Snaží se být také i rádcem a dobrým pomocníkem. Vážně?

Přejít do e-shopu ZOOT

Český ZOOT

ZOOT.cz  je českou verzí ve světě proslulého internetového obchodu. Typické pro tento e-shop je čistý vzhled, jednoduchost a přehlednost. Veskrze se drží aktuálních grafických trendů, které fandí bílé a kontrastní černé. Minimalistický design nerozptyluje, ale z druhé strany splývá s designem jiných e-shopů, jako Marks and Spencer apod.

Co najdete na stránkách e-shopu

E-shop láká k nákupům neustále aktualizovaného sortimentu z oblasti dámské a pánské módy, ale mimo ni zde naleznete i módní doplňky, boty, hračky a dekorace. V nabídce má zboží např. těchto značek Refresh, Desigual, LYDC LONDON, Herschel, VERO MODA, Disaster, Victoria’s Secret, Adidas, Little Marcel Liberty, Converse a mnoho dalších (jedná se celkem o 250 značek).

Filozofií internetového obchodu je snaha odlišit se od ostatních, i proto se snaží nabízet jen výjimečné věci. Každý den proto ZOOT pro své zákazníky připravuje tzv. úlovek dne, kdy nabízí jeden kousek z dámské a jeden z pánské kolekce za zcela výjimečnou cenu (zlevněný až o 70%). Kromě toho ZOOT dále nabízí zcela nové kolekce za speciální cenu. Na stránkách nechybí ani sekce výprodeje, v níž je zboží zlevněno až o 30%.

Co ještě nabízí e-shop ZOOT?

E-shop slibuje, že vám veškerý u nich zakoupený sortiment dopraví zdarma, a to urychleně, již do 24 hodin. A to není vše! Pokud si nejste jisti velikostí, můžete si objednat i několik velikostí najednou a v jedné z jejich výdejen si věci vyzkoušet a vybrat si tu nejlépe padnoucí, bez toho, abyste museli něco navíc platit. Aby toho nebylo málo, tak máte čas na vrácení nejen 14 dní, jak říká zákon, ale dokonce dní 90. Poštovné při vrácení zboží přitom hradí společnost.

Shrnutí ve zkratce

Výhody e-shopu ZOOT:

  • Přehlednost a dobré členění e-shopu.
  • Rozsáhlá, neustále aktualizovaná nabídka sortimentu, který je nabízen za dobrou cenu.
  • Společnost pro své zákazníky chystá i další výhody (možnost výhry nákupu zdarma), akce, slevy, výprodeje a poskytuje jim i slevové kupony.
  • Objednané zboží je dopravováno zdarma.
  • ZOOT slibuje rychlé dodání do 24 hodin (dnes objednáte, zítra nosíte).
  • Možnost na vrácení máte 90 dnů, bez toho, abyste museli hradit poštovné.
  • Výdejny ZOOT vám umožňují vyzkoušet si oblečení a vybrat si takové, které vám bude nejlépe sedět.
  • Stránky dále nabízí rady, inspiraci i pomoc stylisty.

Nevýhody, negativa a mínusy e-shopu ZOOT:

  • Výdejen je v reálu podle mě málo. Tzv. Výdejny radosti naleznete pouze v Brně, v Českých Budějovicích, Hradci Králové, Ostravě, Pardubicích, Praze a v Plzni.
  • Stránky jsou tak čisté a jednoduché, že vás na první pohled nezaujmou a splynou s jinými.

HODNOCENÍ: (9/10)

Přejít na ZOOT


Brakeburn na Zoot.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *