Otto logo

Naše hodnocení: (8/10)

Katalogy OTTO bývaly podpultovým zbožím. Pašovaly se z Německa, odkud OTTO shop pochází a ženy nad jejími obrázky vzdychaly ještě po několik let. Ty šikovnější se pak pokoušely podle titěrných fotek vytvořit podobný západní model, s nímž by ohromily okolí. Bylo to za tuhého totáče a dodnes si vzpomínám, jak moc mi tyto katalogy voněly. Kde však jsou ty časy. OTTO pracně překonalo hospodářskou krizi a dnes už není pouze na tištěném papíru, ale jejich módní kousky můžete lovit i v jejich e-shopu Otto-shop.cz.

To, že se jedná o největšího prodejce konfekčního oblečení, rozhodně OTTO Shop nezapře. Nabídka i na internetu je ohromná. Určitě ještě větší, než byl v tištěném katalogu. Eshop nabízí sortiment od více než tisícovky výrobců. Jedná se například o značky Tamaris, Rieker, Puma, s.Oliver, Laura Scott, Nike, MUSTANG, LASCANA, KangaROOS a mnoho dalších. V internetovém katalogu se tak dnes nabízí nejen móda, ale i domácí potřeby, bytové vybavení, nábytek, doplňky a bytový textil.

OTTO – Shop vás nezklame!

OTTO Shop je prověřenou značkou, která nabízí pouze kvalitní trendové výrobky za velmi dobrou cenu. I pro tento e-shop je typické, že jeho background  tvoří bílá barva s lehkým typicky městským šedým odstínem. Tyto barvy příjemně doplňuje kontrastní červená v podobě loga a dalších detailů. Web je přehledný, příjemný a nabízí pěknou prezentaci, obsahuje také veškeré potřebné informace.  Sortiment je rozčleněn do několika kategorií, v níž najdete další členění. Když si projdete ještě další specifikací, dostanete se k bližšímu roztřídění sortimentu, v němž si dále můžete vybírat podle barvy, značky a ceny. Je to sice trochu o klikání, ale je to proto, že se v e-shopu nachází vskutku velký počet sortimentu. Registrace do tohoto internetového e-shopu je poměrně jednoduchá a rychlá, představuje klasickou tabulku, jen i zde je po vás vyžadováno, abyste uvedla datum narození.

Výhody nakupování u OTTO

Důvodů, proč nakupovat v OTTO-shop.cz  je poměrně dost. Některé jsou sice takové pouze líbivé, protože jsou přece dané zákonem, třeba možnost vrácení zakoupeného zboží do 14 dnů. Nebo se podobají štítku na mléku, bez barviv a konzervantů, čili – nákup možný 24 hodin denně :-). Faktem však je, že pevnou součástí e-shopu jsou výprodeje. Obchod pořádá i různé akce, jako například nyní. Slevy na sortiment produktů z e-shopu OTTO naleznete na internetu v podobě různých slevových kuponů.

Doručení objednávky

Objednávka je doručena v průběhu 10-15 dnů (když je zboží skladem). Platba je přitom možná předem, ale i na dobírku. Cena se pak podle toho odvíjí. Platba předem vás vyjde na 119 korun a dobírka na 139 korun. Doručení zdarma OTTO-shop nabízí při objednávce nad 2000 korun.

Plusy nakupování v e-shopu OTTO-shop.cz

 • OTTO-shop je prověřenou zárukou kvality
 • Jeho stránky obsahují jednu z nejrozsáhlejších nabídek sortimentu na světě
 • Zboží je perfektně popsáno a doplněno o pěkné a zřetelné fotografie
 • Rozumná cena
 • Řada slev
 • Možnost ukládání oblíbeného sortimentu do wish listu
 • Pořádání soutěží

Negativa eshopu

 • Díky široké nabídce sortimentu je nutno více klikat, což někomu může vadit
 • Některé pozitiva, které e-shop uvádí, nejsou skutečná pozitiva, ale pouze líbivé věty
 • Doba doručení 10 až 15 dnů (pokud je naskladněno) je na dnešní dobu poměrně dost
 • Konkurence nabízí lepší podmínky platby za doručení

HODNOCENÍ: 8/10

Přejít do e-shopu Otto-shop.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *