Světoznámá značka punčoch Calzedonia, kterou jste si naposled mohli dát do spojitosti s kouzelnou reklamní kampaní, v níž figurovala Julia Roberts, vznikla v roce 1986 italské Veroně. 

Calzedonia eshop logoTen, kdo alespoň trochu umí italsky, ví, že tato značka přesně plní to, co si předsevzala a vložila si to i do svého jména, čili vyrábí krásné ponožky, punčochy a punčocháče pro ženy, muže i děti všech věkových i velikostních kategorií. Kromě ponožek, punčoch a punčocháčů má společnost ve své nabídce také legíny, jeggins, doplňky k punčochám, samodržící punčocháče a stahovací punčocháče.

Úspěch značky Calzedonia

Úspěch značky spočívá v pestré a rozsáhlé nabídce sortimentu, která klade důraz na vysokou módnost, a to přitom za zachování ideálního poměru mezi kvalitou a cenou. Calzedonia pečlivě pracuje na návrzích, které uspokojí celý svět, dbá na jejich precizním zpracování a neponechává nic nehodě ani co se týká samotného prodeje. Dbá na svou jedinečnost, kterou se snaží předat svým jedinečným zákazníkům.

Punčochové zboží Calzedonia

Punčochové zboží Calzedonia je nabízeno pouze ve stylových buticích, které si podnikatelé mohli otevřít prostřednictvím franšízy, nikdy sortiment nenajdete jako součást nějakého obchodu s konfekcí, natož v nějakém supermarketu. Pro podporu prodeje jsou do posledního detailu dotažené i jednotlivé prodejny, které efektivně působí na zákazníka svým designem, stylem, hudbou, ba dokonce i svou hudbou a příjemnou obsluhou. Vedle punčochového zboží značka vyrábí i krásné a kvalitní plavky.

Calzedonia Česká republika

calzedonia prodejnaStylové a krásné butiky Calzedonia u nás najdete v celé řadě měst a jejich počet neustále narůstá. Obvykle se jedná o velká nákupní centra jakými jsou třeba Galerie Harfa v Praze, OC Chodov, palác Flora, Palladium, Arkády apod. Obchody u nás najdete nejen v Praze, ale i v Brně, Ostravě, Plzni, Hradci Králové, Liberci, Pardubicích, Jihlavě, Zlíně a v Ústí nad Labem.

Calzedonia e-shop

Ráda bych vám popsala, jak má Calzedonia krásný a přehledný e-shop moderního designu, ale bohužel nemohu, protože společnost jej pro české zákazníky prostě nemá. Nezbývá vám tedy nic jiného, než abyste navštívili jeden z celé řady kamenných obchodů, které u nás najdete. Na jednoduchých, leč sofistikovaně elegantních stránkách, sice nenajdete žádný e-shop, ale aktuální katalog. Katalog trendového zboží je přehledně roztříděno do hlavních kategorií, což usnadňuje vyhledávání. Fotografie vám pak přiblíží nejen vzhled, ale i barevné variace. V katalogu nechybí ani cena, což vám pomůže ucelit si dokonalou představu o nabízeném zboží. Součástí nabídky je samozřejmě zboží ve slevě a v akci. Tento katalog naleznete na domovských stránkách www.calzedonia.com. Nutno však také říct, že svým designem katalog a web ani neohromí, splňuje jakýs standard, který naleznete napříč všemi módními stránkami, což pro mě přináší nudu a nulové vystoupení z šedi. Milá Calzedonia, chtělo by to nějaký nápad, jímž byste se ozvláštnili, získali šmrnc a více zaujali, tak prostě jen plníte jistou povinnost vůči zákazníkům (aby se jako neřeklo).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *